Proje & Mühendislik İşleri

Proje ve Mühendislik İşleri ile Ulusal ve uluslararası normlara uygun tüm çalışmalarımızda mühendislik ve proje hizmetleri sağlanır. Bünyesinde bulunan teknolojik ekipmanlar ile müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlar.

Tekinoğlu Endüstri olarak, müşterilerimizin proje gerekliliklerine uygun beklentilerini karşılarken, çevreye ve insana duyarlı, iş sağlığı ve güvenliğinden ödün vermeden, iş ortakları ve müşterilerine katma değer katarak, vizyon ve misyonumuz doğrultusunda, yenilikçi, akılcı ve duyarlı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, emniyetli, kaliteli, ekonomik ve ihtiyaca cevap veren çalışmalar yapmak en büyük vizyonumuzdur. Bu amaçla sistemli ve prensipli bir şekilde çalışmaya ve müşterilerimizin portföyüne değer katmaya devam ediyoruz. Kendi sektöründe faaliyet gösteren lider firmalar arasında yer almaya ve ülkemizi ülke çapında en iyi ve değerli şekilde temsil etmeye gayret ediyoruz. Mühendislik, şartname ve gerekliliklere uyarak akılcı ve yenilikçi çözümler sunmaya odaklanıyoruz

Ülkemizde alanında yenilikçi şirketlerinden biri olarak en değerli misyonumuz müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, kalite standartlarına uygun hizmetler vermektir. Çevreye ve insana duyarlı, yenilikçi, katılımcı ekibimiz sayesinde teknolojideki gelişimleri takip etmeyi ilke ediniyoruz.

Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği standartlarına uygun olarak çalışmaya önem veriyoruz. Mühendislik ve proje yönetimi alanlarına katkıda bulunmaya ve çağdaş teknolojiden yararlanarak yenilikçi çözümler sunmayı amaçlıyoruz

Kalite politikamız gereği, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına uygun bir şekilde çalışıyoruz. Projelendirmeden montaja kadar tüm çalışmalarımızda hassas çalışarak ekonomik, güvenli, çevreye ve insana son derece duyarlı işlere imza atıyoruz. Çalışanlarımızın gelişimine önem vererek müşteri memnuniyetini sağlamaya ve kalite standartlarına uygun projeler yapmaya devam ediyoruz. Birlikte çalıştığımız müşterilerimize ve iş ortaklarımıza katkı sağlıyor ve marka değerimizi korumayı amaçlıyoruz.

İş sağlığı ve güvenliğini en üst düzeyde tutarak, çalışanlarımıza gerekli eğitimi vererek yer aldığımız çalışmalarda gerekli tedbirleri ve güvenliği alıyoruz. İş sağlığı ve güvenliğini öncelikli çalışanlarımızın ve çevredeki insanların güvenliğini ve sağlığını gözeterek emniyetli bir şekilde çalışmaya özen gösteriyoruz.

Çevre politikamız gereğince çalışanlarımıza gerekli eğitimleri vererek ortak sorumluluk bilinci geliştiriyoruz. Bu amaçla çevreye duyarlı projelerde etkin rol oynamalarını sağlıyoruz. Yürürlükte yer alan Çevre ve İSG mevzuatlarına uyarak yasal yükümlülükleri yerine getiriyoruz. Aynı şekilde üyesi olduğumuz kuruluşların şartlarını gözeterek kalite ve çevre politikamızdan taviz vermeden yenilikçi projeleri hayata geçiriyoruz.

Teklif İsteyin

Tasarımdan projelendirmeye, projelendirmeden imalata, imalattan montaja ve çelik konstrüksiyona, nakliye ve satın alma işlerine kadar bütün aşamalar için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Proje ve Mühendislik

Tekinoğlu Endüstri, profesyonel çalışan kadrosu ile her büyüklükte işi üstlenmeyi; zamanında ve kusursuz bir şekilde teslim etmeyi taahhüt eder